KONST / Litografier / Färglitografi 7832295
nr 783 2295
Färglitografi
signerad, 71/150, motivets mått: 64x75
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:44:43
10/10 18:05:02
100 kr
14/10 23:17:37